KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5922280
nr 592 2280
Gravyrer
4 st. 1800-tal, 26x14
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 19:40:51
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr